Dr. Dre përfshinë në këngën e re divorcin dhe aneurizmin në tru që kaloi

23 Shkurt, 2021 - 7:28 pm

Dr. Dre ka publikuar një pjesë të shkurtër të këngës së tij të re ku dëgjohet të përmend divorcin dhe aneurizmin e trurit që ka përjetuar së fundmi.

Reperi legjendar ka folur mbi divorcin me ish-gruan e tij Nicole Young dhe sëmundjen në tru që e dërgoi në spital, shkruan NME.

Ndërkaq, ka pasur zëra që kanë thënë se reperi Eminem po ashtu është pjesë e kësaj kënge, megjithatë deri tash nuk ka pasur asnjë konfirmim.

Vitin e kaluar, u raportua se albumi i ri i Dr. Dre kishte përfunduar dhe se në të kishte një performancë me Eminemin./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme