Driton Kuka dhe Distria Krasniqi në konkurrencë për më të mirët e vitit 2021, votimi online (LINK)

25 Nëntor, 2021 - 12:30 pm

Federata Ndërkombëtares e Xhudos ka hedhur votimin online për të zgjedhur më të mirët e vitit 2021.

Në konkurrencën e trajnerëve, Driton Kuka është në mesin e pesë trajnerëve më të mirë.

Sa i përket garuesve, në garë është Distria Krasniqi.

Votimi është online dhe një votë juaja për Dritonin e Distrian është një nder më shumë për Kosovën si shtet./Indeksonline/ KultPlus.com

Votimi bëhet KËTU

Të fundit

Të ngjajshme