Dua Lipa e entuziazmuar njofton se do të performojë në ‘MTV EMA’

28 Tetor, 2019 - 2:08 pm

Dua Lipa e ka ndarë lajmin e mirë me ndjekësit e saj.

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa i ka dhënë dy lajme të gëzueshme për fansat e saj, shkruan KultPlus.com

Ajo ka treguar se kanë mbetur vetëm edhe 4 ditë deri në publikimin e projektit të saj më të ri muzikor, këngës “Don’t start now”.

Dua ndër të tjera ka treguar se është e entuziazmuar se do të performojë në MTV EMA që do të mbahet më 3 nëntor.

” 4 ditë deri te “Don’t start now” dhe jam shumë e entuziazmuar të njoftoj se do të performoj në MTV EMA që do të mbahet më 3 nëntor. Shihemi në Seville engjëjt e mi, do të jetë një argëtim”, ka shkruar këngëtarja shqiptare pranë postimit.

Të fundit

Të ngjajshme