Dua Lipa me performancë speciale në Sanremo

14 Janar, 2020 - 10:19 pm

Minuta më parë, gazeta e njohur ‘Esctra’ ka treguar se këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, do të performojë në festivalin ”Sanremo 2020” krah figurave më të rëndësishme në Itali.


Ajo është bashkë me shumë figura të njohura si Monica Belluci, Antonella Clerici, Sabrina Salerno dhe shumë të tjera.


Kujtojmë se pas shumë sukseseve ndërkombëtare, për Dua Lipën ky është një tjetër sukses i madh. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme