Dua Lipa rikthehet në Instagram, ndanë fotografi nga veshja e saj unike

20 Prill, 2022 - 11:20 am

Këngëtarja Dua Lipa është rikthyer në Instagram pas një pauze të shkurtër për të treguar stilin e saj të veçantë dhe mënyrën se si e ndjek modën çdo herë, shkruan KultPlus.

Përmes një postimi në “Instagram”, Lipa postoi fotografi ku shihet edhe veshja e saj unike.

“Rrumbullakët këtu”, ka shkruar ajo, duke përfshirë edhe disa fotografi të tjera.

26 vjeçarja aktualisht po zhvillon turneun e saj të albumit “Future Nostalgia” nëpër Evropë. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme