Dukagjin Lipa uron Duan në 25 vjetorin e lindjes: Jam i lumtur që jemi bashkë në këtë udhëtim, do më kesh gjithmonë pranë

22 Gusht, 2020 - 12:09 pm

Sot Dua Lipa feston 25 vjetorin e lindjes.

Sigurisht se urimi i babit të saj, Dukagjin Lipa, nuk do të mungonte. Ai uroi Duan përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetin social Instagram.

Dukagjin Lipa shprehet se ndjehet i bekuar dhe me fat për Duan.

“25 vjet nga koha kur linde dhe unë jam i bekuar. Je rritur tani, por ti je akoma fëmija im i vogël. Unë jam aq mirënjohës që jam me ty në këtë udhëtim të mahnitshëm. Do më kesh gjithmonë duke u kujdesur për ty. Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, shkruan ai në mbishkrimin e fotografive të postuara. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme