Dumoshi nesër pjesëmarrëse në hapjen zyrtare të trajnimeve per te rinj

26 Gusht, 2020 - 11:30 pm

Ministrja për Kulturë, Rini e Sport, Vlora Dumoshi do të merr pjesë nesër nga ora 11:00 në hapjen zyrtare të trajnimeve që do të mbahen në kuadër të projektit ”Përgatitja e të rinjve për përpunimin e të dhënave përmes SPSS dhe platformave të ngjashme për hulumtime”, në qytetin e Fushë Kosovës.

”Ky projekt do të realizohet në komunat e Lipjanit dhe Fushë Kosovës nga Akademia INFINIT, me mbështetje të MKRS-së”, thuhet në njoftimin e MKRS-së, transmeton Klan Kosova / KultPlus.com

Të ngjajshme