Dy foshnje lindin në Kosovë dhe Shqipëri, Edi Rama uron me Xhamadani vija-vija është Kosova është Shqipëria (FOTO)

2 Dhjetor, 2019 - 11:42 pm

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama sapo ka njoftuar për lindjen e dy foshnjeve, që i ka quajtur bebe tërmeti që kanë lindë në Kosovë dhe Shqipëri.

KultPlus jus jell postimin e plotë të Ramës.

KA NJE KOHË PËR TË VDEKUR DHE KA NJË KOHË PËR TË LINDUR😢😀

Dy bebe tërmeti lindin në Kosovë dhe Shqipëri si kokrra e mollës❤️Edhe 100 dhe shëndet e lumturi bashkë me prindërit e me gjyshërit e me kë t’u dojë zemra e vogël, që u bëftë sa më e madhe🙏

Xhamadani vija-vija është Kosova është Shqipëria/Rreh si zemër çiftelia sa e madhe është Shqipëria🇦🇱🤩👐🏿😍🇽🇰./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme