EBC Cosmetics, kompania e vetme në Kosovë e autorizuar për shitje online të brendeve luksoze

8 Qershor, 2020 - 1:34 pm

EBC Cosmetics është kompania e vetme në Kosovë e autorizuar për shitje online të brendeve luksoze si TOM FORD, DIOR, ESTEE LAUDER, LANCOME, CLINIQUE, CLARINS, SHISEIDO, BIOTHERM dhe shumë të tjera.

EBC Cosmetics është kompani lidere në industrinë e kozmetikës në vend e cila njihet për origjinalitetin e saj dhe për sjelljen e brendeve ekskluzive ndërkombëtare.

Në muajin Mars të këtij viti, EBC ka lansuar për herë të parë platformën për të blerë online www.ebc.shop për t’i ofruar klientëve të tyre produktet e brendeve më të njohura ndërkombëtare të kozmetikës. Ajo është kompania e vetme e autorizuar për shitje të këtyre brendeve online në vendin tonë.

Linku ku mund të kyqeni për blerjet online: https://ebc.shop/?fbclid=IwAR1hHDBrweYnO9adj5HvZBncfpQS2YM2DJ5bCUpmRqycgYluwrESTmgcXtE

Të fundit

Të ngjajshme