EBC Cosmetics nënshkruan kontratë për shitje online të brendit Dior

25 Tetor, 2021 - 2:30 pm

Luljetë Belegu pronare e EBC (Elegance Beauty Cosmetics) ka nënshkruar kontratë për shitjen online të brendit DIOR si distributor i vetëm në rajon. Në platformën për blerje online të EBC përveç DIOR mund të gjeni edhe brende të tjera të njohura botërore si La Mer, Lancome, Tom Ford, Yves Saint Laurent, Giorgio Armani, Shiseido, Valentino , Hugo Boss dhe shume te tjera.

EBC Cosmetics operon në tregun tonë që nga viti 1993 dhe që atëherë ajo vazhdon të jetë lider sa i takon produkteve kozmetike.

EBC ka 8 pika të shitjes në Kosovë:

1.      Bregu i Diellit , Rr. Eqrem Çabej

2.      Rr. Nëna Terezë  

3.      Rr. Garibaldi, përballë hotel Grand

4.      ETC Fushë Kosovë       

5.      Royall Mall, Rruga B

6.      Galeria Mall, Prizren

7.      Albi Mall, Veterrnik kati 0

8.      Albi Mall, Veterrnik kati 1

Platforma online EBC SHOP : www.ebc.shop

Të fundit

Të ngjajshme