Edhe pse nuk lejohet, me plisa dhe me shqiponjë, tifozët shqiptarë fillojnë të hyjnë në stadium

2 Dhjetor, 2022 - 7:57 pm

Sipas disa raportimeve të fundit, flamujt e Shqipërisë dhe Kosovës nuk do të lejohen në stadium në ndeshjen Zvicër-Serbi, e vlefshme për Kampionatin Botëror.

Megjithatë, mediat serbe kanë publikuar fotografi të tifozëve shqiptarë që tashmë gjenden në stadium, transmeton Gazeta Express.

Ata shihen me plisa në kokë dhe duke e bërë shqiponjën me duar. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme