Faton Kryeziu, artisti kosovar që dizejnoi njërin nga trofetë e kompeticionit ISU Skating që po mbahet në Kanada

11 Korrik, 2020 - 6:55 pm

Artisti kosovar Faton Kryeziu ka shënuar një sukses të madh në karrierën e tij me dizajnimin që i ka bërë njërit prej trofeve të rëndësishëm të ISU Skating që po mbahet në Kanada, shkruan KultPlus.

ISU S është kompeticion tradicional që mbahet në Kanda, ku ndahen cmime të ndryshme derisa ka pjesëmarrës nga e mbarë bota. Gala shou mbahet me performanca të ndryshme, muzikë live e vallëzim bashkëkohor.

Gjatë transmetimit live, artisti kosovar Kryeziu përmendet si dhe shfaqen pamje nga puna e tij. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme