Ferdonija përkujton djemtë dhe burrin: Plaga dhe dhimbja ime nuk ndryshuan

27 Mars, 2021 - 1:53 pm

Ferdonije Qerkezi sot përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka përkujtuar djemtë dhe burrin e saj në 22 vjetorin e ikjes së tyre.

‘Ditët dhe vitet po ecin, plaga dhe dhimbja ime shpirtërore nuk ndryshuan …
Ndërsa dashuria dhe malli që ndjej për ju për çdo ditë veç u shtuan
!’, ka shkruar Qerkezi. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme