Festë çmimesh në JYSK

27 Gusht, 2020 - 8:58 pm

Ndonëse mund të jeni mësuar me festa të llojllojshme përgjatë vitit, Jysk kësaj radhe sjell një festë më unike – festë çmimesh që sjell gëzim, argëtim, kënaqësi e shumë zbritje në produktet e preferuara!

Duke sjell produkte të reja e shumë zbritje, në Jysk nga data 28 gusht deri më 10 shtator do të festohet me çmimet më të lira në treg në produktet skandinave!

Tani ju mund ta zbukuroni enterierin tuaj me vazo dekoruese qeramike, me lule të bukura artificiale, mund të zgjedhni nga aksesorët më të këndshëm të tekstilit dhe mund t’i shtoni ndriçim edhe këndeve më të errëta të shtëpisë me lampat ndriçuese skandinave – e krejt këto duke kursyer deri në 65%!

Në Jysk po ashtu është edhe faza finale e zbritjeve në produkte të kopshtit, ku aksesorët, pajisjet e zbukurimet për kopsht i gjeni po ashtu me zbritje deri në 60%.

Për të mos mjaftuar kjo, Jysk sjell edhe dy oferta më të veçanta:

1. Blini tavolinë të punës dhe karriga vjen me 50% ZBRITJE

2. Blini me zbritje dyshek kualitativ skandinav për gjumë të mirë dhe korniza vjen FALAS!

Për më shumë informacione, vizitoni pikën më të afërt të Jysk dhe shikoni nga afër zbritjet e mëdha të produkteve skandinave!

Të fundit

Të ngjajshme