Filharmonia e Kosovës do mbaj koncert në Prishtinë

28 Mars, 2021 - 11:24 pm

Orkestra harkore e Filharmonisë së Kosovës do të mbaj koncert këtë të premte në Sallën e Kuqe në Prishtinë, shkruan KultPlus.

Në njoftimin e bërë ndër të tjera tregohet se koncerti do të filloj në orën 19:00 dhe se rezervimet janë të detyrueshme për shkak të situatës me pandeminë.

Më poshtë mund të lexoni njoftimin e tyre të plotë:

Filharmonia e Kosovës ka kënaqësinë të prezantojë koncertin e radhës në kuadër të sezonit 2020/2021. Orkestra harkore e Filharmonisë së Kosovës do të mbajë koncert më 2 prill 2021 (E premte) prej orës 19:00 në Sallën e Kuqe të Pallatit të Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. Për të rezervuar ulësen tuaj shkruani e-mail në [email protected] me titull / Rezervim 02.04.2021 – Emri dhe mbiemri. Përmes një emaili ju mund të rezervoni vetëm dy ulëse. Përshkak të parandalimit të përhapjes së virusit Covid-19 bartja e maskës është e detyrueshme./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme