Filloi Java Çame, “I love Çamëria” vendoset në Sheshin Skënderbej në Tiranë

22 Qershor, 2020 - 3:58 pm

Në kuadër të 76-vjetorit të Genocidit grek mbi shqiptarët e Çamërisë, Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet në bashkëpunim me Shoqatën Çamëria organizojnë aktivitetin “Mos harro Çamërinë”.

Java e shqiptarëve të Çamërisë starton më 22 qershor në Sheshin Skënderbej në Tiranë ku do të vendosen gërmat 3D “I love Çamëria”.

Të fundit

Të ngjajshme