Fotografi gjerman mahnitet nga Shqipëria: Ky vend i mrekullueshëm meriton një vëmendje të madhe të pasionuarve të udhëtimeve

2 Gusht, 2021 - 8:30 pm

Fotografi gjerman Von Mitrich ka vizituar Shqipërinë në ditët e nxehta të korrikut. Ai ka postuar një foto mahnitëse të Alpeve shqiptare, duke saktësuar se ky vend i mrekullueshëm e meriton vëmendjen e të pasionuarve të udhëtimeve, përcjellë KultPlus.

“Sapo u ktheva nga një udhëtim në Shqipëri. Për mendimin tim, ky vend i mrekullueshëm meriton një vëmendje të madhe të pasionuarve të udhëtimeve”, thotë ai.

@Von Mitrich

Von Mitrich është një fotograf profesionist gjerman i njohur ndërkombëtarisht. Qëllimi kryesor i fotografive të tij është të tregojë njerëzve se bota jonë është e mrekullueshme dhe e shumëanshme. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme