Gashi në takim me Ramën: Biseduam për Prishtinën tonë të bukur dhe mënyrën se si të ndërtojmë ura të bukura bashkë

3 Gusht, 2022 - 9:00 pm

Gëzim Gashi, sipërmarrësi dhe autori ‘bestselling’ i librit ”Unlocked: the power of you”, i cili jetën e zhvillon mes Suedisë dhe Amerikës, këto ditë po qëndron në Prishtinë ku dje është takuar edhe me Kryetarin e Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, shkruan KultPlus.

Përmes një postimit në ”Instagram”, Gashi njoftoi edhe për çka biseduan.

“Dje pata kënaqësinë të takohem me Kryetarin e Prishtinës, Përparim Rama. Biseduam për Prishtinën tonë të bukur dhe mënyrën se si të ndërtojmë ura të bukura bashkë. Rama ka një energji të jashtëzakonshme dhe ide shumë të mira. Jam i ngazëllyer për kapitullin e ri të Prishtinës. Faleminderit kryetar, po pres me padurim që të takohem me juve edhe herave të tjera”, thuhet në postimin e tij.

Gjatë këtij takimi, Gashi i dhuroi të parit të Prishtinës edhe librin e tij debutues i cili pritet të përkthehet shumë shpejt edhe në gjuhën shqipe. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme