Gashi: Nëse më doni më ndihmoni ta vendosim Kosovën në hartë, jeni apo nuk jeni shqiptarë

23 Korrik, 2020 - 10:52 am

Reperi i njohur me prejardhje kosovare, Gashi, ka kërkuar ndihmën e miqve dhe ndjekësve të tij në rrjetin social Twitter.

Së fundmi është bërë zhurmë e madhe, pasi të gjithë shqiptarët u çuan në këmbë për të kërkuar vendosjen e Kosovës në hartë.

Edhe reperi Gashi ka kërkuar nga miqtë e tij që nëse e duan atë, ta ndihmojnë për ta vendosur Kosovën në hartë.

“Nëse më doni më ndihmoni ta vendosim Kosovën në hartë, jeni apo nuk jeni shqiptarë “, ka shkruar reperi pranë një postimi të fundit. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme