Gjyshja shqiptare bëhet e famshme në ‘Tik Tok’

16 Tetor, 2020 - 9:42 pm

Burbuqe Elezi, 57 vjeçare, është bërë një super yll në rrjetin social Tik-Tok. Ajo jeton në Floridë të Amerikës prej dy dekadash tashmë, mirëpo duket se kulturën e traditën shqiptare nuk e ka harruar.

Ajo shihet në “Tik Tok”, duke kënduar edhe kërcyer këngë e vallë shqiptare. Gjyshja 57-vjeçare rrëfeu në “ëake Up” në Top Channel se njerëzit e duan shumë në këtë rrjet social dhe mesazhet që merr janë shumë të bukura.

“Njerëzit më falëndojnë për buzëqeshjen, pëlqejnë buzëqeshjen time, mënyrën e të veshurit. Mua më pëlqen “Tik Tok”-u, është qejf, është bukur. Pse të mos ketë edhe gra të tjera”, është shprehur ajo, transmeton KultPlus.

Gjithashtu, ajo u shpreh se jeta sociale në SHBA nuk ekziston, nuk ka ato gjëra të bukura që ka Shqipëria. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme