‘HardhBike’, aktiviteti i nesërm në HardhFest

3 Shtator, 2022 - 10:14 pm

Me sloganin “Ca kokrra rrushi”, këtë vit mbahet edicioni i 20 i festës së vjeljes së rrushit-Hardh Fest, që ka nisur dje dhe do të zgjasë deri më datën 4 shtator, n’Konak të Rahovecit (tek shtëpia e verës).

Përgjatë këtyre ditëve do të zhvillohen aktivitete të ndryshme.

Ndërkaq  nesër, për të apasionuarit pas çiklizmit do të zhvillohet aktiviteti ‘Hardh Bike’.

Nisja bëhet nga parku i qytetit në ora 10:00./ KultPlus.com

Të ngjajshme