займ на карту онлайн потребительский кредит

Homologia Elva Margariti uron ministren Dumoshi për detyrën e re

5 Shkurt, 2020 - 3:55 pm

Homologia nga Republika e Shqipërisë, Elva Margariti, e ka uruar ministren Vlora Dumoshi për marrjen e pozitës për të udhëhequr Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe Sportit.

Ky është urimi i Ministres së Kulturës së Republikës së Shqipërisë, Elva Margariti.

Përshëndetje Ministre Dumoshi.

Doja të përcillja urimet më të sinqerta për këtë sfidë të re e për rolin e rëndësishëm që ju kanë besuar!

Jam e bindur që urat e komunikimit e përkushtimi për të lartësuar të bukurën shqiptare nuk do të na mungojnë!

Përzemërsisht, Elva Margariti
Ministre e Kulturës së Shqipërisë
. /KultPlus.com

Të ngjajshme