Hykmete Bajrami: Mësimi për klasat 1-5 do të transmetohet në televizion

22 Mars, 2020 - 5:31 pm

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Hykmete Bajrami, ka mbajtur sot një konferencë për media pas përhapjes së koronavirusit në Kosovë.

Për shkak të mbylljes së shkollave, Bajrami ka bërë të ditur se nga nesër mësimi për klasat 1 deri në 5, do të transmetohet në Radio Televizionin e Kosovës, njofton Klan Kosova. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme