Ivanka Trump një libër për të vërtetën e saj

27 Dhjetor, 2020 - 11:46 pm

Një karrierë politike në horizont dhe një libër për t’iu përgjigjur kritikave dhe për të thënë të vërtetën e saj.

Ivanka Trump, vajza-këshilltare e presidentit në largim, Donald Trump, nuk e përjashton mundësinë e librit të saj të tretë sapo të largohet nga Shtëpia e Bardhë.

Sipas njoftimeve, ajo u kontaktua për të shkruar një vëllim mbi përvojat e saj gjatë katër viteve të fundit.

“Ajo mbajti shumë shënime gjatë kësaj periudhe. Dhe ajo dëshiron të tregojë të vërtetën për shumë çështje si dhe t’u përgjigjet kritikave që i janë bërë”, thonë disa burime për ”New York Post”.

“Ajo dëshiron të thotë fjalën e saj për shumë gjëra, përfshirë marrëdhënien me Melanian, me të cilën nuk kishte një marrëdhënie të mirë”, shtojnë të njëjtat burime./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme