Ja çfarë thonë ekspertët për trendet e fustaneve për vitin 2020

2 Janar, 2020 - 12:53 pm

Trendet ndryshojnë vazhdimisht në botën e modës. Gjithmonë të frymëzuar nga ato që veshin të famshmit dhe ato që shohim në shfaqjet e modës.

Sipas ekspertëve apo ndikuesve më të mëdhenjë të modës tendencat kryesore të modës për 2020 janë pastelet, ngjyrat e guximshme apo ngjyrat monokromatike.

Shumë të famshëm publikisht kanë thënë se mund të jetë sfiduese të gjesh një stilist për t’i veshur ose t’i stilosh për tapete të kuqe, premierat e filmit dhe ngjarje të tjera të rëndësishme. Por tani veshjet e tyre po ja besojnë brendit më të ri në vend “Bee Balm”. Se cila është figura e njohur publike nga tapeti i kuq që ja ka besuar veshjen brendit më të ri në vend “Bee Balm” do ta kuptoni së shpejti.

“Bee Balm” është brendi më i ri i fustaneve dhe veshjeve solemne për femra me qendër në Kosovë, por që po dizajnon fustane për femra në gjithë botën. Shikoni disa nga fustanet e koleksionit të ri, me një metropol të nuancave dhe ngjyrave nga e bardha deri te e zeza të punuara të gjitha me dorë dhe me shumë finesë.

Për nder të festave të fundvitit Bee Balm Fashion në rrjetin e saj në instagram po dhuron një fustan për klientët e saj. Bëhu pjesë e lojës FITO fustanin falas https://www.instagram.com/beebalmofficial/

Për më shumë info ndiqni Bee Balm Fashion në facebook apo instagram.

(Shkrim i sponsorizuar nga Bee Balm Fashion)


Të ngjajshme