“Jam e shkatërruar”, Dua Lipa lutet për shqiptarët pas tërmetit të fuqishëm që goditi vendin

26 Nëntor, 2019 - 2:04 pm

“E shkatërruar nga lajmet e këqija. Zemra dhe lutjet e mia janë me shqiptarët. I dërgoj gjithë dashurinë time në këtë kohë të vështirë,”- kështu shkruan Dua Lipa, në një foto të flamurit shqiptar, postuar në rrjetet sociale, në shenjë solidaritet me zonat e prekura.

Shumë personazhe të tjerë të famshëm janë solidarizuar me situatën emergjente në të cilën ndodhet vendi ynë. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme