Joe Biden: Bota do të kërkojë llogari nga Rusia

24 Shkurt, 2022 - 1:58 pm

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden ka reaguar pas sulmit të Rusisë në Ukrainë, përcjell KultPlus.

“Vetëm Rusia është përgjegjëse për vdekjen dhe shkatërrimin që do të sjellë ky sulm, dhe Shtetet e Bashkuara dhe aleatët dhe partnerët e saj do të përgjigjen në mënyrë të bashkuar dhe vendimtare.

Bota do të kërkojë llogari nga Rusia.”- ka thënë Biden./ KultPlus.com

займ через контакт без проверки ки

Të fundit

Të ngjajshme