Kjo është tifozja që u nxor jashtë për shkak se bënte shqiponjën me duar në stadium

2 Dhjetor, 2022 - 10:20 pm

Në rrjetin social “Twitter” është shpërndarë një video ku shihet një tifoze teksa shoqërohet jashtë stadiumit duke bërë shqiponjën.

Mësohet se kjo tifoze është Anila Mahalla.

Edhe para fillimit të ndeshjes kanë qarkulluar disa pamje të tjera të konflikteve verbale mes tifozëve shqiptarë dhe atyre serbë. /Insajderi/ /KultPlus.com

Të ngjajshme