Korça, përrallore për festat e fundvitit

20 Dhjetor, 2020 - 7:26 pm

Qyteti i vjetër shqiptar, Korça duket fantastik i mbuluar me drita për festat e fundvitit.

Qyteti i Korçës ka një arkitekturë interesant dhe vendosja e ndriçimit për fesat e bënë atë përrallor.

Nga disa fotografi të publikuara, shihet Korça e bukur që të jep përshtypjen e Londrës./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme