Kostumet më të mira të të famshëmve për Halloween deri më tani

25 Tetor, 2021 - 6:57 pm

Ndërsa Halloween është ende disa javë larg, për disa persona festimi zgjat gjatë gjithë muajit.

Kjo ndodh veçanërisht kur je një personazh i famshëm që në mënyrë të pashpjegueshme ndjen nevojën për t’u veshur jo me një, as dy, por afërsisht pesë kostume të Halloween të hartuara në mënyrë të ndërlikuar, transmeton KultPlus.

Dhe tani që festat, premierat dhe tapetat e kuq janë përsëri duke ndodhur, ne kemi pritshmëri të mëdha për përmbledhjen e këtij viti të kostumeve të famshëm.

Më poshtë ua sjellim personazhet që morën vëmendje deri më tani:

Hayley Kiyoko

Hailey Bieber

Kourtney Kardashian

Jamie Lee Curtis

Lisa Rinna

Kathy Hilton

Të fundit

Të ngjajshme