Kuka pas triumfit të Lorianës: Kosova e madhe, krenar me ju

13 Janar, 2021 - 6:32 pm

Kosova ka pranuar edhe një tjetër medalje në xhudo nga lojërat e Katarit, shkruan KultPlus.

Kosova, doli triumfues nga ky kompeticion, duke fituar 4 medalje, tre të bronzta dhe një të artë, po ashtu, Akil Gjakova u radhit në 8 më të mirët në këto gara.

Pas kësaj medalje të fituar nga Loriana, reagoi edhe trajneri, Driton Kuka, ku tha se ndihet krenar me sportistët e tij.

Më poshtë mund të lexoni statusin e tij të plotë:

Kosova e madhe …

Pesë garues – katër medalje e një vend i 7.

Loriana u përkujdes për medaljen e radhês!

Akili i shkelqyeshëm me plasman në 8 më të mirët!

World Judo Masters – ajka e xhudos Botërore

ma saktësisht,36 garuesit më të mirë sipas Ranglistës Botërore në çdo kategori!

U jam mirënjohës për krejt kohën,mundin e sakrificën për ju!

Krenar me ju!/ KultPlus.com

JavaScript SDK IFrame Close Step 1: Include the JavaScript SDK on your page once, ideally right after the opening body tag.
Step 2: Place this code wherever you want the plugin to appear on your page.

Kosova e madhe … Pesë garues – katër medalje e një vend i 7. Loriana u përkujdes për medaljen e radhês! Akili i…

Posted by Driton Toni Kuka on Wednesday, January 13, 2021

Të fundit

Të ngjajshme