Lea Ypi: “Mrizi i Zanave” më bëri të zbuloj një pjesë të Shqipërisë që nuk e dija që ekzistonte

29 Maj, 2023 - 4:21 pm

Shkrimtarja e njohur shqiptare Lea Ypi që tashmë është shndërruar në një shkrimtare bestseller në shumë gjuhë të huaja ka vizituar Agroturizmin “Mrizi i Zanave” në Fishtë të Shqipërisë, e cila nëpërmjet rrjeteve sociale ka shkruar se është mrekulluar me ekipin e Mrizit të Zanave, dhe sipas saj, po ky vend e bëri që të zbuloj një pjesë të Shqipërisë, që sipas saj nuk e dinte se ekzistonte.

KultPlus ju sjell të plotë postimin e saj origjinal.

Të fundit

Të ngjajshme