Lista e fëmijëve të pranuar në çerdhet publike të Prishtinës për këtë vit

5 Korrik, 2022 - 5:00 pm

Komuna e Prishtinës ka publikuar listën e pranimit të fëmijëve në institucionet parashkollore për vitin 2022-2023.

Rezultatet janë për institucionet parashkollore “Dielli”, “Xixëllonjat”, Yllkat”, “Lulevera”, “Buzëqeshja”, “Fatosat”, “Gëzimi Ynë” dhe “Ardhmërnia”.

Listën mund ta gjeni duke klikuar këtu. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme