займ на карту онлайн потребительский кредит

Matoshi: Unë aktrimin kam me vazhdu me filma dhe teatër, jo si disa në parlament

19 Janar, 2021 - 9:54 pm

Para pak ditësh u bë e ditur se aktorja e mirënjohur Adriana Matoshi, është kandidate për deputete në radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, shkruan KultPlus.

Ka pasur shumë komente dhe kritika, disa që e përkrahnin e disa që edhe nuk pajtoheshin me vendimin e aktores. Duke bërë që kjo e fundit të reagoj përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ku është shprehur se aktrimin do ta vazhdoj në teatër e në filma dhe jo si disa të tjerë na parlament.

Në parlament kam me qenë zëri i popullit e do të flas për ato gjëra që i di më së miri‘, ka shkruar Matoshi. / KultPlus.com

Të ngjajshme