Me ceremoni shtetërore varroset ‘Heroi i Kosovës’ Afrim Bunjaku

25 Shtator, 2023 - 5:25 pm

Sot me ceremoni shtetërore është varrosur “Heroi i Kosovës”, Afrim Bunjaku, i cili i vra dje në fshatin Banjskë të Zveçanit nga një grup terrorist.

Reshteri Afrim Bunjaku u vra nga një grup i terroristëve, derisa kishte shkuar për t’i larguar dy kamionët të cilët e kishin bllokuar rrugën.

Në ceremoninë e varrimit të “Heroit të Kosovës” Afrim Bunjaku, morën pjesë krerët e shtetit si dhe pjestarë të institucioneve më të larta të vendit./KultPlus.com

Të ngjajshme