Meghan Markle do të nderohet me çmimin ‘Gracie’ për podcastin e saj ‘Archetypes’

31 Mars, 2023 - 8:40 pm

Dukesha e Sussex-it, Meghan Markle, do të nderohet me çmimin Gracie për podkastin e saj ‘Archetypes’, i cili debutoi vitin e kaluar.

Çmimet Gracie jepen nga Fondacioni Aleanca e Grave në Media, një organizatë bamirëse që mbështet rolin e grave në media. Meghan Markle u emërua prezantuesja më e mirë gjatë 12 episodeve të podcast-it.

“Faleminderit Fondacionit Aleanca për Gratë në Media për këtë nder të rëndësishëm. Ky është një sukses që e ndaj me ekipin që qëndron pas “Archetypes”, shumica prej tyre janë gra dhe të ftuarit frymëzues që më shoqëronin çdo javë“, tha Dukesha në një deklaratë në faqen e internetit të Fondacionit Archewell./KultPlus.com

Të ngjajshme