Meriton Rraci pushton ekranin gjigand të Times Square-it

20 Shtator, 2020 - 7:49 pm

Meriton Rraci ishte ndër protagonistët e ditës së sotme që zuri vend në njërin ndër ekranet më të famshme në botë, atë të Times Square-t që gjendet në Neë York, shkruan KultPlus.

Në fotografi, Meriton shihet me Fjolla Rracin e cila në mënyrë vullnetare ndihmon fëmijët e të rriturit me sindromin Doën dhe ata me autizëm.

Ndërkaq, lajmin e bëri të ditur vetë Fjolla përmes një postimi në rrjetin social Faceook,

Meriton Rraci, pasha ket’ ditë e ket’ dritë, sot Neë York-un e mu tan’ jetën na ki zbukure! Jetës, zemrës e çdo kromozoni tond kam me ju përkul’ dej sa ma frym s’marr!’, ka shkruar Fjolla në mbishkrimin e fotografisë, / KultPlus.com

Të ngjajshme