Meta: Faleminderit Kosovë e dashur

27 Nëntor, 2019 - 9:11 am

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka njoftuar se në mesnatë bashkë me zëvendëskryeministrin në detyrë në Qeverinë e Kosovës Fatmir Limaj, ka takuar ekipet nga Kosova që po qëndrojnë atje për të dhënë ndihmën e tyre.

“I falënderova me mirënjohje për solidarizimin, profesionalizmin dhe gatishmërinë e lartë, si dhe për kurajën e pashembullt që po na dëshmojnë, duke na bërë krenarë të gjithëve!”, ka thënë Meta përmes Facebook, transmeton Klan Kosova.

“FALEMINDERIT KOSOVË E DASHUR!” /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme