Ministri Çeku vazhdon takimet me krerët e shtetit portugez

21 Mars, 2023 - 5:00 pm

Ministri Çeku, bashkë me zëvendësministren e MASHT-it, Edona Maloku, dhe me ambasadorin Ylber Kryeziu, takuan ministrin e edukimit në Portugali, Joao Costa.

Pjesë e diskutimeve ishte edukimi artistik e kulturor për të rinjtë, shkëmbimet e përvojave dhe programeve të edukimit mes Kosovës dhe Portugalisë./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme