“Mrizi i Zanave”: Vlera është vetëm tek arti, shija, patriotizmi dhe mbi të gjitha familja, siç na mëson Dua Lipa me familjen

9 Gusht, 2022 - 6:05 pm

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa ka qëndruar sot tek restauranti i njohur Mrizi i Zanave në Shqipëri. Ajo është parë e shoqëruar nga babai i saj Dukagjin Lipa, shkruan KultPlus.

Me këtë rast, ka reaguar edhe “Mrizi i Zanave”, një prej restoranteve më mahnitëse shqiptare.

Frymëzimi dhe esenca e @dualipa që ka nevojë urgjente rinia Shqiptare!
Është urgjente me kuptu që fama nuk arrihet me drogë, armë, fjalë të pista , gangsta apo operacione plastike, silikon siç po ju mësojnë disa “vipa” vendas!!
Vlera është vetëm tek arti, shija, esenca e së bukurës, patriotizmi dhe mbi të gjitha familja siç na mëson Dua Lipa , @dukagjinlipa me familjen.
Faleminderit me zemër që na preferuat @dualipa @dukagjinlipa
“, thuhet në njoftim. / KultPlus.com

Të ngjajshme