Ndahet nga jeta shkrimtarja dhe përkthyesja e njohur, Meri Lalaj

10 Qershor, 2022 - 5:49 pm


    

Është ndarë nga jeta shkrimtarja dhe përkthyesja e njohur Meri Lalaj. Lajmin e konfirmuan miqtë e saj të ngushtë, ndërsa kërkuan ndihmë për një ndërhyrje jashtë shtetit.

Pasi kaloi me shumë vështirësi COVID-19, e mendoi se e la pas atë periudhë të errët, virusi i shkaktoi dëme të mëdha në ezofag, të cilat mund të gjenin kurim vetëm jashtë shtetit.

Fatkeqësisht, Meri Lalaj nuk ka arritur ta fitojë betejën për jetën./ KultPlus.com

Të ngjajshme