Ndërron jetë në moshën 27 vjeçare, DJ nga Prishtina Erin Godanci

12 Janar, 2022 - 9:33 am

Ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare Dj nga Prishtina, Erin Godanci, përcjell KultPlus.

Lajmin  për vdekjen e tij e kanë të ditur vetë familjarët përmes një postimi në Facebook

“Miq dhe familjar, Me dhimbje te thelle ju njoftojme, qe sot me 11.01.2022 , nderroj jete me i dashuri yne, djali jone Erin Godanci. Varrimi i te ndjerit behet neser me date 12.01.2022 ne varrezat e Dragodanit ne ora 14:30. Allahu te shperblefte me xhenet djal im. Drite past shpirti yt i bardh”, ka shkruar babai i të ndjerit.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot, në ora 14:30 më datë 12.01.2022 në varrezat e Dragodanit./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme