Ndërron jetë skulptori Arben Bajo si pasojë e koronavirusit

9 Gusht, 2020 - 9:35 am

Skulptori dhe pedagogu i Universitetit të Arteve në Tiranë, Arben Bajo, ndërroi jetë si pasojë e COVID-19.

Këtë e ka bërë të ditur miku i tij, Arbër Kadia përmes një postimi në Facebook.

Postimi i plotë:

Mëngjes i trishtë!

Duararti Arben Bajo nuk ia doli dot, fitoi Covid-19!

Paqe e përjetshme për ty mjeshtër!

Të fundit

Të ngjajshme