Nëna e Rita Orës publikon fotografi të rrallë të këngëtares: Urë për në anën tjetër të 2021

30 Dhjetor, 2020 - 5:28 pm

Vera Sahatçiu – Ora, nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka publikuar një fotografi të kahershme të tre fëmijëve të saj, të realizuar në Grykën e Rugovës në Pejë, shkruan KultPlus.

Në atë kohë Rita ishte shumë e vogël dhe ndodhej për pushime në Kosovë, pasi që ajo ishte vetëm tre vjeçe kur prindërit e saj emigruan në Mbretërinë e Bashkuar.

“Urë për në anën tjetër të 2021”, shkroi Vera në mbishkrimin e fotografisë.

Këngëtarja ka lindur në kryeqytetin e Kosovës në Prishtinë, por është rritur në një kryeqytet tjetër, Londrën, aty ku ehe ka zhvilluar karrierën e saj si yll i rangut botëror./ KultPlus.com

Të ngjajshme