Nesër mbahet diskutimi “Raporti mes trupit dhe gjinisë” me sociologen Sibel Halimi

27 Janar, 2021 - 1:38 pm

“Raporti mes trupit dhe gjinisë” do të jetë tema e përzgjedhur për diskutim nesër në Qendrën Libart.

Për të diskutuar rreth kësaj teme, e pranishme do të jetë sociologia Sibel Halimi.

Diskutimi do të zhvillohet nesër më datë 28 janar, duke filluar nga ora 16:00, nën moderimin e Liridona Sijaina. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme