Neser mbyllet aplikimi për Trajnimin FALAS për Dizajn të Modes

4 Maj, 2021 - 7:28 pm

Kolegji Universum organizon – Trajnim në Dizajn Mode FALAS për të gjithë maturantët e shkollave të mesme të Republikës së Kosovës. Trajnimi do të mbahet me 6-7-10 Maj 2021 në Kampusin e Kolegjit Universum në Prishtinë dhe Ferizaj.

Edhe 1 dite ka mbetur afat për aplikim, kliko këtu https://tinyurl.com/3zr2ra45 

Pjesëmarrësit të udhëhequr nga profesor të dizajnit të modës do të mësojnë të gjithë procesin nga skicimi në finalizim të një veshje që ata duan të krijojnë. Gjashtë veshjet më të mira të realizuara në trajnim do jenë pjesë e PRISHTINA FASHION NIGHT e cila do të mbahet në 14 Maj 2021.

Aplikoni tani https://tinyurl.com/3zr2ra45. Aplikimi mbyllet neser me 5 Maj 2021. Orari do të ju dërgohet pasi të mbyllet aplikimi.

Mësoni nga profesionistët si të realizoni një veshje dhe bëhuni kandidat për pjesëmarrje në PRISHTINA FASHION NIGHT!  

Informohu më shumë duke kontaktuar në [email protected], na ndiqni në facebook apo instagram, kontaktoni në +383 44 144 062.

(Shkrim i sponsorisuar nga Universum)

Të fundit

Të ngjajshme