Një grua tenton të vjedhë në shtëpinë e Johnny Depp

7 Janar, 2021 - 8:26 pm

Shtëpia e aktorit Johnny Depp është vënë nën shënjestrën e një gruaje, me shumë gjasë e pastrehë, por tentimet e saj për të hyrë në shtëpinë e tij dhe për të vjedhur u penguan nga sistemi i sigurisë në ndërtesë që lajmëroi policinë.

Burime i thanë TMZ se gruaja mund të ketë përjetuar panik kur alarmi ra sepse ajo kishte ikur para se policia të arrinte.

Megjithatë, atë e gjetën afër vendbanimit të tij dhe doli që ajo kishte lidhje edhe me disa vjedhje të tjera në atë zonë.

Mbetet e paqartë nëse gruaja arriti të vidhte diçka nga shtëpia, ndërsa hetimet po vazhdojnë.

57-vjeçari nuk ishte në shtëpi në kohën kur u krye vjedhja. /Koha/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme