Një grua u kollitet pasagjerëve në fytyrë, pasi u desh të zbriste nga avioni për mosmbajtje të maskës (VIDEO)

19 Tetor, 2020 - 5:28 pm

Në një kohë kur shumë vende të botës e kanë bërë mbajtjen e maskës detyruese në ambiente të hapura dhe të mbyllura, shumë njerëz janë të vendosur të mos e mbajnë atë.

I tillë ishte dhe rasti i një pasagjereje në një fluturim të “Easyjet” nga Belfasti për në Edinburg, e cila po qëndronte në bord pa maskë.

Kështu stafi u detyrua ta zbresë ata nga avioni, por siç shihet në videon e mëposhtme, ajo humbi kontrollin. Ndërsa merr çantën e saj, ajo kollitet te pasagjerët e ulur duke iu ulëritur: “Të gjithë do vdesim, nga koronavirusi ose diçka tjetër”, dëgjohet duke thënë ajo në video. / KultPlus.com

https://www.youtube.com/watch?v=aaqO6RCmK_g&feature=emb_title

Të ngjajshme