Pamje të mrekullueshme të liqenit të Lumëbardhit në Sharr

14 Dhjetor, 2020 - 4:26 pm

Pamjet që po shihni në foto dhe video janë të realizuara në liqenin e Lumëbardhit në malet e Sharrit.

Fotot dhe videot janë realizuar nga profesori i anglishtes nga Prizreni, Fazli Rrezja, që njihet edhe për ecjet e tij në brigjet e gjata.

Kosova është një nder vendet me bjeshkët më të bukura në rajon, prandaj na mbetet vetëm ti shijojmë./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme