займ на карту онлайн потребительский кредит

Parkingu më i shtrenjtë në Britani vlen sa një shtëpi

24 Janar, 2021 - 4:01 pm

Parkingu më i shtrejtë në Britani kushton 350 funta.

Ky parking mund të krahasohet me çmimin e një shtëpie të re në West Yorkshire.

“Vendi i parkingut lëshohet me qira afatgjate, ka një grilë për të parandaluar dëmet që mund të vijnë nga jashtë, një roje dhe kamera sigurie”, ka thënë agjenti i pasurive të patundshme, shkruan The Sun

Për 35,000 funte, blerësit mund të blejnë një shtëpi në fshatin Greetland afër Halifax, West Yorks.

Parkingu i cili gjendet në Knightbridge të Londrës është në zonën ku vetëm një apartament me vetëm një shtrat kushton 5.5 milionë funte. /express/ KultPlus.com

Të ngjajshme